JetBlaster

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/waverunners/recreation/pdp/jetblaster-2024/

TR-1® High Output 1049 cm³, 3-silindriline mootor

JetBlaster®-i jõuallikaks on meie uuenduslik 3-silindriline mootor, 1049 cm³ High Output TR-1®. Märkimisväärselt kompaktne ja kerge seade on tõeliselt võimas ning pakub elavat kiirendust ja suurepärast tippvõimsust ning ökonoomsust ja töökindlust. Suurepärane võimsuse ja kaalu suhe tagab hea kiiruse ja vilka juhitavuse.

Eridisainiga juhtraud ja jalatoed

JetBlasteri juhtraud on sujuvalt kõvera kujuga, pakkudes intuitiivset tuge ainulaadsele sõidustiilile. Jalatoed võimaldavad teil kergesti oma kehakaalu pardal nihutada, tagades mängulisema vabastiili-sõidu.

Kerge kere parima jõudluse tagamiseks

Tänu Yamaha ainulaadsele materjalitehnoloogiale NanoXcel2® on muljetavaldavalt 18% kergem kui revolutsiooniline NanoXcel® – kuid samas jäik ja tugev. See tehnoloogia maksimeerib JetBlasteri põnevat jõudlust, aidates pakkuda suurepärast kiirendusvõimet ja veelgi teravamat kurvisõitu.

Panipaik standardvarustuses

Võtke kõik vajalik kaasa. JetBlaster pakub vööris hoidlat ranna asjadele ja muu jaoks. Istmealune panipaik pakub avarat ja käepärast ruumi kõigi suveseiklus tarvikute jaoks. Kindalaegas võimaldab hõlpsat juurdepääsu teie päikseprillidele, suupistetele ja kõigele muule, mida iganes.

Elektriline trim

Reguleerige vööri kõrgust liikvel olles. Tõstke vööri, et vähendada pritsmehulka ja nina sukeldumist, seejärel laskuge allapoole, et kurviparemini läbida. Sujuvam ja oskuslikum sõit on vaid puudutuse kaugusel.

Moodne klassik

Omage kaasaegsete lahendustega klassikut, millel on ajalooline Yamaha stiil ja omadused. JetBlasteril on kaasaegne graafika, täiustatud tehnika ja kompromissitu koostekvaliteet. See näeb välja väga hea ja sellega sõita on väga põnev.

Veespordiks valmis

Viige vabaaja veetmine kaldast kaugemale, TR-1® High Output mootor annab piisavalt hoogu, et toetada teie veespordiga tegelemist. Kõrgele tõstetud pukseerimispunkt võimaldab lihtsamat seadistamist veelauaga ja veesuuskadega sõitmisel. Mugav polsterdatud aste võtab teid tervitusega vastu jetipardale tulles.  

Hind

12 900.00 €13 985.00 €

Garantii 5 aastat

tarne: olemas kohe
ID-21

Mootor: 4-takti, 3-silindrit
Kubatuur: 1049cc
Võimsus: 110hj
Käigud: F/N/R (Ride)
Ride: jah
Sõitjate arv: 1-3
Mõõdud: PxLxK 3,14x1,13x1,15m
Kütusepaak: 50L
Panipaiga maht: 29L
Kere materjal: NanoXcel2®
Netokaal: 249kg

Lisavarustuse leiad siit:
https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/accessories/marine/?product=235019

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee 

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

JetBlaster-i erisused

  • Tagumised jalatoed - annavad tuge ja kindlust "trikitamisel"
  • Elektrooniline trimm - parem kiirendus
  • NanoXcel2® kere - super kerge ja tugev
  • Lai juhtraud - pakub kindlat ja erilist sõidunaudingut
  • Ümarad juhtraua gripid - pakub väga head tunnetust
  • Väike ja kompaktne switch box

JetBlaster-iga sõit on puhas rõõm ja lõbu. Ikoonilises erksas sügavsinise metallikarva ja elegantse disain-graafikaga JetBlaster näeb välja lihtsalt vapustav. Silmapaistev kombinatsioon tipp-kvaliteetse mootori ja suurepärase võimsuse ning kaalu suhte vahel tagab adrenaliiniotsijatele põneva väleduse ja kasutajasõbraliku juhitavuse, lubades laineid kiiresti vallutada.
Uus JetBlaster® on valmis lõbusaks ja põnevaks sõiduks, sest siin on kõik eeldused olemas - jalatoed, mis võimaldavad trikke peaaegu kohe omandada, juhtraud, mis on spetsiaalselt loodud täpseks juhtimiseks ja uus, täiustatud elektriline trimm ideaalseks juhitavuseks.
JetBlasteri kvaliteetne kere ja tekk on valmistatud NanoXcel2®-st, muutes selle tugevaks ja kergeks. Nanokere ja TR-1® High output mootori kooslus loovad tugeva kiiruspotentsiaali tänu optimaalsele võimsuse ja kaalu suhtele.